• Чеські мандрівники подолають 850 км на плоті з пляшок

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Неділя, 20 липня 2014 року

Група чеських мандрівників спорудила катамаран з пластикових пляшок, на якому вирушила у плавання по річці Ельба.

Ентузіасти мають намір, таким чином, за місяць дістатися з Німбурка до німецького міста Гамбурга, долаючи 3―3,5 кілометрів на годину, повідомляє телеканал NTDTV.

«Ми почали наш спуск у суботу (12 липня). На це прийшло подивитися багато людей. Відстань від Німбурка до Гамбурга становить близько 850 кілометрів. Наш човен-катамаран зроблений із пляшок, заповненими сухим льодом, і оснащений двигуном потужністю в п'ять кінських сил. На його створення пішло вісім місяців», ― цитує канал капітана судна Хонзу Кара.

Свій плавучий засіб мандрівники назвали «ПЕТбург». Перші три букви ― це скорочена назва типу термопластика, з якого виготовляють пляшки.

За словами Хонзи Кара, для його команди буде достатньо часу, щоб насолодитися природою. Після цього човен утилізують.

Пластиковий човен шістьма роками раніше спорудив і росіянин. Житель Воронежа Євген Доброквашін будував своє судно вісім років. Замість верфі він вмонтував пару табуреток, а замість складного обладнання ― деталі побутової техніки і автомобільні запчастини. Поліетиленовий човен Доброквашіна важив близько 40 кг. Свою конструкцію він навіть запатентував, проте «міцне судно» російської зими не витримало і почало тріскатися, повідомляє ДТРК «Воронеж».


Читайте також:

Незвичайна «Одіссея»: британець об'їхав світ наземним та водним транспортом

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...