• США заморозили активи військових та енергетичних компаній Росії

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 17 липня 2014 року

Проти Росії затверджено нові санкції з боку США через ситуацію в Україні. Така заява з’явилася на сайті Міністерства фінансів США. 

В заяві йдеться, що президент США Барак Обама затвердив нові санкції по відношенню до деяких російських компаній та фінансових інститутів. Обама наголосив, що не раз повторював, що Росія має зупинити потік бойовиків і зброї через кордон в Україну, і що Росія має вплинути на сепаратистів, щоб ті звільнили заручників, а також щоб Росія підтримала припинення вогню й долучилася до міжнародних переговорів.

Барак Обама зазначив, що він, а також європейські партнери казали про це Путіну, однак на сьогодні Росія не виконала всі зазначені кроки і далі підтримує підрив суверенітету України з боку сепаратистів.

Тепер США заморожують активи низки російських компаній.

Під санкції потрапили такі великі підприємства військово-промислового комплексу, як ВАТ «Концерн „Калашников“», ВАТ «НВО „Базальт“», ВАТ «Концерн ППО „Алмаз-Антей“», ВАТ «Конструкторське бюро приладобудування», ВАТ «Науково-виробнича корпорація „Уралвагонзавод“», ВАТ «Концерн „Сузір'я“» і ВАТ «Концерн „Радіоелектронні технології“» (КРЕТ) — а також компанії нафтогазового сектора: «Газпромбанк», «Роснефть», «Новатек», «Зовнішекономбанк».

У переліку є й компанія з Криму: це «Феодосійське підприємство із забезпечення нафтопродуктами».


Читайте також:

Кияни принесли квіти до посольства Росії

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...