• Більшість киян - проти наметового містечка на Майдані

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Субота, 19 липня 2014 року

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) з 1 по 5 липня провів закрите опитування серед киян з приводу перебування людей в наметах на Майдані в Києві.

Опитування показало, що 82% жителів столиці України негативно ставляться до «активістів» на колишніх барикадах Майдану Незалежності.

При цьому 89% опитаних наполягає на тому, щоб барикади демонтували. Це пов'язано з тим, що люди, які нині перебувають на Майдані, перетворили площу на місцезнаходження злочинних елементів і осіб, які не мають певного місця проживання.

Зокрема, на питання, чи потрібно демонтувати барикади, «напевно, так» відповіли 46,6% респондентів. «Швидше за все, так» думають 32,5%. З такою думкою «абсолютно не згодні» 4,4%. 7% ― з такою думкою «не зовсім згодні». У решта опитаних думка про майданівців не змінилася.

У свою чергу, мер Києва Віталій Кличко заявив вчора в ефірі «Радіо Свобода», що Хрещатик і Майдан Незалежності мають стати безпечним місцем, місцем, вільним для пересування.

«Нинішній Майдан вже не відбиває тих прагнень людей, які були там з самого початку акцій протесту. Перебувати на Майдані сьогодні небезпечно. Тут періодично лунають постріли, відбуваються бійки», ― сказав він.

За словами Кличка, люди, з якими мерія зараз спілкується і переконує їх «зробити все, щоб Майдан повернувся до мирного життя», піти з площі поки не погоджуються. На його думку, за цим, найімовірніше, стоять «деякі політичні сили», які зацікавлені в наметах на Майдані і фінансують їхнє утримання.


Читайте також:

Київський прокурор закликає негайного розчистити Майдан

Кличко вирішив відновити рух на Хрещатику

Хрещатик пообіцяли звільнити від наметів

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...