• Українських бійців обстрілюють «Градами» з Росії — відео

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 17 липня 2014 року

Бійці 72-ої механізованої бригади, що тримають оборону біля кордону з Росією в Луганській області, просять про допомогу.

Про це пише «Українська правда» з посиланням на бійця бригади Дмитра, що перебуває на місці подій.

«Щойно близько 16 години зі сторони Росії полетіли „Гради“ в бік розташування 1-го батальйону, приблизно в районі Краснопартизанська», — зазначив він.

ЗМІ повідомляють, що обстріл відбувається з району села Гуково Ростовської області Росії, що розташоване поряд із кордоном України. Відео, що підтверджує цей факт, було опубліковане мешканцем Гуково Дмитром Тлюстангеловим на його сторінці Вконтакті. Його сторінка була незабаром видалена, але користувачі мережі встигли помітити та поширити це відео.

Український боєць Дмитро поскаржився, що якщо пішли «Гради», то тепер варто чекати міномета. Він каже, що їх розстрілюють як мішень, але ніхто їх не підтримує.

«У нас виходить в армії нема ні авіації, ні артилерії, нам просто кажуть окопуватися й чекати щоночі», — сказав Дмитро, пише «УП».

За його словами, його рота вимушена була відступити, при цьому певний час вони стояли, оскільки комбат заявив, що потрібно стояти на місці, а наказ відступати надійшов лише тоді, коли полягло 15—20 людей.

Дмитро сказав, що щоночі відбувається обстріл «Градами» — спершу прилітає безпілотник-розвідник, який засікає територію, а далі по цих позиціях йде обстріл. Він сказав, що це не війна піхоти і вони не бачать реального супротивника.

За словами Дмитра, стріляють з боку Росії та з боку сепаратистів, що теж б’ють «Градами» і сучасними установками ПТУР з лазерним наведенням.


Читайте також:

Українську льотчицю викрали і утримують у СІЗО Воронежа

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...