• Франсуа Олланд думає одружитися вперше за свої 60 років

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 22 липня 2014 року

Президент Франції Франсуа Олланд вперше за свої шість десятків років вирішив зв'язати себе узами шлюбу. Розпис і весілля він має намір зіграти на день свого 60-річчя ― 12 серпня 2014 року.

Одружитися Олланд збирається із 42-річною акторкою Жюлі Гайе, повідомляє паризька газета Le Parisien.

«Президент Франції офіційно узаконить стосунки зі своєю подругою Жюлі Гайе під час відпустки, 12 серпня. Розмови про це йдуть вже три місяці», ― пише видання з посиланням на джерело в Соціалістичній партії.

Для Олланда цей шлюб може стати першим офіційним. Раніше він вів тільки неофіційні стосунки із жінками. Першою його цивільною дружиною була учасниця президентських виборів 2007 року, француженка Сеголен Руаяль. Від цих зв'язків у них залишилося четверо дітей. У червні того ж 2007 року вони розлучилися.

Після цього Олланд зійшовся з співробітницею журналу «Paris Match» Валері Тріервейлер. Їхні стосунки тривали 5 років, поки цивільний чоловік не закохався в акторку Жюлі Гайе. Французький політик зустрічався з нею таємно 2 роки. Їхній любовний зв'язок був виявлений завдяки знімкам, оприлюдненим в місцевих ЗМІ. Після цього Тріервейлер розірвала всі відносини з Олландом.

Місцева преса також повідомляла, що нова супутниця Олланда чекає від нього дитину.


Читайте також:

Подруга Олланда відсудила у глянцевого журналу €2000

Президент Франції опинився в центрі скандалу через жінок

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...