ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

На місце краху «Боїнга-777» на Донбасі прибуде місія ОБСЄ

Велика Епоха
До вечору 18 липня на місце трагедії цивільного авіалайнера «Боїнг-777» прибудуть 30 інспекторів організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Уламки малайзійського авіалайнера, збитого 17 липня 2014 року між містами Сніжне та Торез у Донецькій області. Фото: DOMINIQUE FAGET/AFP/Getty Images
Уламки малайзійського авіалайнера, збитого 17 липня 2014 року між містами Сніжне та Торез у Донецькій області. Фото: DOMINIQUE FAGET/AFP/Getty Images
В ОБСЄ висловили сподівання, що представники ДНР забезпечать безпеку міжнародних спостерігачів, яку вони пообіцяли у відеоконференції під час останніх консультацій тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході, повідомляється в заяві ОБСЄ.

Сепаратисти також пообіцяли дозволити рятувальним службам провести роботи із вивезення тіл загиблих.

Консультації тристоронньої контактної групи з представників України, Російської Федерації та ОБСЄ пройшли у Києві 17 липня 2014 року.

Нагадаємо, малайзійський авіалайнер «Боїнг-777-200» був ймовірно збитий ракетами «земля-повітря» і потерпів крах на українській території 17 липня близько 16.20 за місцевим часом в районі Грабово у Донецькій області. В результаті всі 298 пасажирів і членів екіпажу, які перебували на борту літака, загинули. У Міністерстві оборони України відповідальність за скоєне поклали на російських бойовиків, згідно доказів, якими володіє СБУ.


Читайте також:
Міжнародні авіакомпанії скасували рейси над Донбасом