• Терористи передали малайській владі «чорні ящики» Боїнгу

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 22 липня 2014 року

Після переговорів між полковником Радбезу Малазії Мохаммедом Шакрі і ватажком бойовиків Олександром Бородаєвим, терористи передали малайзійській владі два «чорні ящики» зі збитого пасажирського Боїнга-777 в зоні АТО на сході України.За його словами, самописці були передані із незначними ушкодженнями.

Шакрі зазначив, що тепер завданням їхньої делегації є повернення тіл на батьківщину і забезпечення доступу до місця падіння авіалайнера, повідомляє BBC.

Тим часом, із Тореза до Харкова о 3 годині ночі 22 червня вирушили два спецпотяги з тілами загиблих, повідомляє Держкомісія з розслідування авіакатастрофи з посиланням на ДСНС. У вагонах перебуває 282 тіла, що були знайдені на місці трагедії, та 87 фрагментів 16-ти тіл загиблих. У Харкові поїзд очікують експерти з Нідерландів, а також 31 фахівець з різних країн для проведення експертизи тіл загиблих.

Нагадаємо, в результаті авіакатастрофи, що сталася 17 липня в районі Грабово у Донецькій області, загинуло 298 пасажирів, серед них 192 голландця. У Міністерстві оборони України відповідальність за крах Боїнга-777 поклали на російських бойовиків, посилаючись на докази, якими володіє СБУ.


Читайте також:

Очолити розслідування авіакатастрофи Боїнга можуть Нідерланди

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...