• Українські реформи проводитимуться за участі іноземних експертів

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 24 липня 2014 року

Петро Порошенко до проведення реформ залучить як українських, так і іноземних спеціалістів, сказав заступник голови адміністрації президента Дмитро Шимків в ефірі «5 каналу».

Особлива увага приділяється реформуванню суддівської та правоохоронної системи, проведенню антикорупційної реформи та дерегуляції економіки.

Шимків сказав, що українська сторона не бачить сенсу створювати окремі державні органи для проведення реформ і виділяти для них кошти, тому закликає донорські організації проявляти ініціативу по створенню груп експертів-реформаторів і брати участь в їхньому фінансуванні.

Таким чином, планується, що Національна рада із реформ не буде фінансуватись із бюджету, а буде функціонувати за рахунок донорських внесків.

Нещодавно Петро Порошенко підписав Указ, в якому постановив створити Національну раду з реформ як консультаційний орган, що буде працювати при президенті. Така Рада має розглянути і затвердити проект стратегії стабільного розвитку України на період до 2020 року, який розробить Виконавчий комітет із реформ.


Читайте також:

Верховна Рада проголосувала за розпуск фракції КПУ

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...