• В які кошти обійдеться ремонт доріг на Донбасі

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 3 серпня 2014 року

Щоб повністю відновити пошкоджені або зруйновані частини мостів і проїжджої частини автомагістралей у Донецькій і Луганській області, потрібно буде витратити 1,874 млрд грн. Про це заявив у Києві Сергій Підгайний, голова Укравтодору.

Він сказав, що в результаті бойових дій на Донбасі до різного ступеня були зруйновані майже 800 кілометрів доріг загального користування, включаючи 17 мостів і шляхопроводів, довжина яких — близько 2 тисяч погонних метрів.

Глава автодорожнього агентства уточнив, що це орієнтовні показники, оскільки точні обсяги руйнувань встановити поки що неможливо, тому що обстеження в місцях, де розташовуються ці об'єкти, небезпечне для співробітників дорожніх підприємств.

Нагадаємо, 23 липня в Донецькій області були в черговий раз підірвані залізничні колії на ділянці «Квашине—Успенська», а в ніч на 24 липня було пошкоджено контактну мережу на ділянці «Кутейникове—Іловайськ».

23 липня в Горлівці терористи також підірвали два залізничні мости і шлях, а раніше замінували всі мости міста Харцизьк на Донеччині.

Згідно з інформацією «Укрзалізниці», збитки через диверсії становлять близько 1,3 млрд грн.Читайте також:

Журналістку, поранену в зоні АТО, прооперували

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...