• Через продовольчі обмеження голодувати будуть до 30% росіян — експерти

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 11 серпня 2014 року

Російські ЗМІ б’ють на сполох: за оцінками російських експертів дефіцит харчових продуктів відчують 30% громадян Російської Федерації. Про це повідомляють з посиланням на директора Центру агропродовольчої політики РФ Наталю Шагайду.

За її оцінками, заборона на ввіз ряду харчових продуктів закордонних виробників дуже негативно відіб’ється на російському ринку, «поставивши на межу виживання 30% російських сімей».

На сьогоднішній день третина росіян економить на харчових продуктах, а заборона імпортного продовольства призведе до зростання в ціні навіть продуктів широкого вжитку, повідомляє експерт, критикуючи запроваджені проти іноземних країн-постачальників санкції.

За її словами, небагаті верстви населення відчують на собі подорожчання продуктів, коли з полиць магазинів зникне недорога курятина із США, сир та яловичина із України, а також молдавські ягоди та фрукти.

На думку Наталі Шагайди, деякі продукти, які виростуть у ціні, частина росіян не зможе собі дозволити, і вони взагалі зникнуть із їхнього продуктового кошика.


Читайте також:

Криму пророкують дефіцит молока

Скільки токсичних речовин міститься в упаковці

До Росії заборонений ввіз українських соків та польських фруктів

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...