• Роскомнагляд вимагає від Бі-бі-сі прибрати інтерв’ю про федералізацію Сибіру

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 6 серпня 2014 року

До російської служби Бі-бі-сі надійшла вимога від Роскомнагляду прибрати із сайту інтерв’ю з Артемом Лоскутовим, який говорив, зокрема, про плани провести марш за федералізацію Сибіру.

В інтерв’ю ведучий передачі Сєва Новгородцев просить Артема Лоскутова розказати про ідею маршу та його цілях. «Бі-бі-сі» цитує запис активіста у його блозі про те, чим має стати такий марш — пародією, провокацією чи реальною спробою автомізації: «Як художник скажу, що всім одразу, а як сибіряк — що це формулювання питання про майбутнє Сибіру».

«У нас немає наміру видаляти це інтерв'ю з нашого сайту. Лоскутов — художник і активіст, відомий організацією заходів, які, на перший погляд, є пародію на політичну діяльність, але які при цьому порушують серйозні питання про життя в Росії. Слова Лоскутова відображають виключно його особисту позицію», — говорить представник «Бі-бі-сі».

Так, раніше Лоскутов був одним з організаторів у Новосибірську художньої акції «Монстрація», на яку виходять люди із транспарантами, не пов’язаними однією темою — як смішними та абсурдними, так і політично-багатозначними.

У «Бі-бі-сі» також говорять, що із проханням прокоментувати питання про марш федералізації Сибіру звернулись і до російської влади, намагаючись таким чином дати позицію обох сторін і висвітлити ситуацію безпристрасно.


Читайте також:

Росіянам рекомендували відпочивати в Росії

В одному із сербських міст з'явилося кафе «Путін»

Американка отримала атестат про середню освіту на своє 100-річчя

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...