• Для українців ввели військовий податок

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 31 липня 2014 року

Верховна Рада України 31 липня 2014 року в закритому режимі прийняла запропоновані урядом зміни до держбюджету і Податкового кодексу України (ПКУ).

Зміни до ПКУ включають обкладання українців 1,5% військовим податком. Депутати проголосували конституційною більшістю. Зміни до Податкового кодексу підтримали 306 парламентаріїв, зміни до бюджету ― 305.

Лідер Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок з цього приводу заявив на брифінгу у ВР, що фінансувати українське військо повинні олігархи, причому в наказовому порядку.

«У нинішній ситуації на боротьбу з ворогом і для перемоги над московськими окупантами має консолідуватися не тільки все українське суспільство, а й вся українська влада. Зараз не простий українець, який і так віддає гроші на армію, повинен платити військовий збір, а в наказовому порядку олігархи, які привели до тієї ситуації, яку ми маємо сьогодні на сході держави. А українці і так забезпечують своїх дітей та друзів бронежилетами, шоломами та іншим військовим спорядженням», ― цитує прес-служба партії думку Тягнибока.

Напередодні віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич висловлювався, що військові умови вимагають від чиновників гнучких і нестандартних рішень, повідомляється в прес-службі КМУ


Читайте також:

Українцям порадили видалити себе з російських соцмереж

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...