ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Галерея «Митець» відкриває виставку картин «Мистецтво Істина Доброта Терпіння»

Велика Епоха
Галерея «Митець» по вул. Васильківська, 12 в Києві продемонструє любителям мистецтва живописні полотна міжнародної художньої виставки «The Art of Zhen Shan Ren» («Мистецтво Істина Доброта Терпіння»). Відкриття заплановане на завтра ― 1 серпня 2014 року об 11.00.

Ілюстрація: ru.falunart.org
Ілюстрація: ru.falunart.org
Експозиція, що виставлятиметься, налічує 34 полотна, в яких автори з США, Канади, Австралії, Таїланду, Тайваню і Японії розповідають про свій досвід вдосконалення по давній школі цигун Фалунь Дафа. Оригінали виконані олією на полотні у стилі традиційного реалізму. Частина робіт написана у традиційному китайському стилі.

«Наше мистецтво йде з чистого серця, твори передають наш особистий досвід. Мистецтво здатне значною мірою впливати на образ думок людей і безпосередньо пов'язане з людською моральністю. Та з тим, як ці два начала взаємодіють», ― цитує офіційний сайт виставки falunart.org коментар ініціатора експозиції професора і скульптора Чжан Кунлуня.

Сюжети полотен розкривають не тільки красу вдосконалення, а й питання Добра і Зла, а також говорять про тривалі і масштабні репресії послідовників Фалунь Дафа, які здійснює комуністичний режим Китаю, починаючи з 1999 року.

Виставка залишає у відвідувачів глибокі враження і незабутні емоції, надихає людей чинити добро у цьому світі. Про це свідчать численні коментарі у Книзі відгуків організаторів експозиції.

В Україні роботи «Мистецтво Істина Доброта Терпіння» демонструвалися у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Херсоні тощо. Щороку колекція поповнюється новими полотнами. Багато з них отримали золоті і срібні медалі на художніх конкурсах.

Загалом, починаючи з 2005 року, виставка «Мистецтво Істина Доброта Терпіння» побувала у більш ніж 50 країнах і 800 містах. В Україні вона виставлятиметься вдвадцяте, і вп’яте ― у Києві, починаючи з 2009 року.

Виставка працюватиме з 1 до 20 серпня без вихідних з 11.00 до 19.00. Вхід вільний.


Читайте також:
У картинах китайських художників харків'яни побачили важливе послання