• Нерухомість Дубаю: Обсяг угод з продажу перевищив $30,7 млрд

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 29 липня 2014 року

У першому півріччі поточного року обсяг угод з нерухомістю в Дубаї становив більше $30,7 млрд при помітному зниженні росту цін на елітну нерухомість.

Загальна вартість угод по нерухомості в другому кварталі поточного року впала в Дубаї на 14%: з 61 млрд дирхам (Dhs) до 52 млрд (на сьогодні $1 дорівнює Dhs 3,673). Це відбулося вперше за останні три місяці, повідомляє Gulf Business з посиланням на дані доповіді Земельного департаменту Дубая.

При цьому сума угод з продажу окремих об'єктів нерухомості Дубая за перше півріччя становила $6,7 млрд, сума транзакцій з будівництва ― $489 млн, сума операцій із земельними ділянками ― $9,5 млрд.

У першій половині 2014 року продажі від загального обсягу угод становили 54%, що дорівнює Dhs61,5 млрд. Загальна кількість угод за цей період досягла 30 380, сказано в звіті.

«Ринок нерухомості Дубая привернув увагу великої кількості інвесторів з усього світу. Ціни на нерухомість тут стабілізувалися з початку цього року, що вперше спостерігається за останні шість років. Це говорить про те, що в даний час ринок нерухомості Дубая знову користується попитом завдяки мудрій економічній політиці уряду емірату», ― зазначив генеральний директор Земельного департаменту.

Найпопулярнішими продаваними земельними ділянками в Дубаї стали райони Аль Хібія 3, Аль Теная аль Хамеас і Аль Барша. Квартири ж активно купують в районі Дубай Марина. Загальна вартість таких угод становила $1,5 млрд.


Читайте також:

У Києві елітна нерухомість виявилась дорожча за прибалтійську

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...