• Українське МВС запрошує на допит ряд російських політиків

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 4 серпня 2014 року

Українське МВС підозрює ряд російських політиків у фінансуванні терористів на Донбасі, у зв’язку з чим запрошує їх на допит до Києва у якості підозрюваних.«Послу Російської Федерації в Україні М.Ю. Зурабову було направлено повідомлення про виклик В. Жириновського, Г. Зюганова, С. Миронова, С. Шойгу та К. Малафєєва, для повідомлення про підозру та здійснення їх допитів у якості підозрюваних», — повідомляє прес-служба МВС.

У відношенні російських політиків здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях по частинах 3 та 5 статті 260 Кримінального кодексу України — за «керівництво не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань, їхнє фінансування, постачання їм зброї, боєприпасів, вибухових речовин чи військової техніки, а також підтримання цих формувань у нападі на підприємства, установи, організації чи на громадян, що призвело до загибелі людей чи інших тяжких наслідків».

Наразі Головне слідче управління МВС вирішує, які запобіжні заходи ввести до політиків В. Жириновського, Г. Зюганова, С. Миронова, С. Шойгу та К. Малафєєва, повідомляється на сайті відомства.


Читайте також:

У Авакова дещо розповіли про злочинні схеми «сім’ї» Януковича

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...