• Антон Геращенко дещо розповів про злочинні схеми «Сім’ї»

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 10 серпня 2014 року

За часів президентства Віктора Януковича «сім’я» вторгалася у різні сфери бізнесу і мала там зиск. Зокрема, наживались навіть на поповненні мобільних рахунків.

Коли несподівано вартість поповнення мобільних рахунків підвищилась на 1 гривню, це сталось через схеми сина Януковича, говорить радник голови МВС Антон Геращенко, передає «Радіо Свобода». За такими схемами операторів мобільного зв’язку змусили продавати картки поповнення рахунку тільки фірмам сина Януковича. Такі фірми отримували 2—3 мільярди гривен на рік протягом 4 років.

«І це тільки одна з сотень схем, що існували», — говорить Геращенко. Так, за схемами Януковича та Курченка до 40% пального в Україну ввозили без акцизу, на чому також мали величезні кошти.

За словами радника Авакова, великі «відкати» у різних сферах бізнесу отримували також люди з оточення Януковича.

«Ці люди грабували та отримували відкати на величезні суми. Мінімум — це сотні мільйонів доларів для таких людей як Ставицький та Пшонка. У Віктора Януковича та його сина Олександра ці суми перевищували мільярди доларів. Вся країна була вимушена платити», — говорить Геращенко.


Читайте також:

Фінансова розвідка виявила на закордонних рахунках мільярди Януковича

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...