• На українських АЗС виявили бензин з отруйними компонентами

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Субота, 2 серпня 2014 року

Нещодавно було розкрито схему обману автомобілістів, що заправлялися на АЗС «БРСМ-нафта». Експерти стверджують, що до звичайного бензину там додавали хімічні сполуки, щоб здешевити його. Проте ці сполуки є фактично отрутою, що вбиває людей, йдеться у розслідуванні журналістів, пише benzin.ua

ЗМІ пов’язують цю мережу з Едуардом Ставицьким, колишнім міністром енергетики та вугільної промисловості України. Як повідомляється, це дозволяло цій мережі за колишньої влади уникати різноманітних перевірок, в тому числі й якості пального.

Наразі результати досліджень якості пального мережі «БРСМ-нафта» були передані до МВС України. Після того, як відповідні підрозділи міліції вивчать матеріали, стане зрозуміло, чи є у діях посадових осіб мережі АЗС склад злочину.

В Інституті споживчих експертиз перевіряли якість бензину «БРСМ-Нафта» та підтвердили, що воно не завжди відповідає стандартам і може становити пряму загрозу здоров’ю людей.

Повідомляється також, що метиловий спирт шкідливо впливає на технічний стан двигуна та інших деталей авто.

Зараз Едуард Ставицький є фігурантом у кримінальному провадженні, яке відкрите за статтями «привласнення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах», а також легалізація (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом». В ході політичних змін цього року він виїхав за кордон.

На сайті компанії brsm-nafta.com повідомляється, що «БРСМ-Нафта» — це національна мережа автозаправних комплексів з високими стандартами обслуговуванням та кращою пропозицією цін на пальне.


Читайте також:

Продажі авто в Україні впали до рекордного мінімуму

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...