• «Велика сімка» блокує проекти Всесвітнього банку в Росії

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    П'ятниця, 1 серпня 2014 року

Наразі у Світовому банку розглядають блокування дев'яти проектів у РФ, загальна сума яких становить $1,34 млрд, повідомляє Bloomberg. 

Міністерства фінансів країн групи G7, яка має більше 40% голосів у Світовому банку (СБ), вирішили виступити проти того, щоб міжнародна організація реалізовувала в Росії нові проекти.

Рішення про це ухвалили під час телефонної конференції, яка відбулася минулого тижня, пише видання. Раніше про намір не підтримувати проекти СБ в Росії заявили США і Канада, які мають 20% голосів.

Наразі Світовий банк розглядає дев'ять проектів у Росії, загальна сума яких становить $1,34 млрд. Серед них є проект із дошкільної освіти та підвищення енергоефективності. На стадії здійснення та фінансування перебувають 10 проектів загальною сумою 668 млн доларів (з цієї суми виділено поки менше половини).

Нагадаємо, 17 липня США ввели нові санкції до російських компаній, включаючи «Газпромбанк» і «Зовнішекономбанк», енергетичних компаній «Роснефть» і «Новатек» і компаній російського ОПК, включаючи концерн «Калашников» і «Алмаз-Антей».

ЄС ввів секторальні санкції щодо російського фінансового сектора.

В Україні також збираються ввести проти РФ секторальні санкції. Спеціальний комітет при Кабміні наступного тижня має оприлюднити список російських товарів, для яких буде закрито кордон України.


Читайте також:

США заморозили активи великих військових і енергетичних компаній Росії

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...