• В Одесі та Миколаєві пройшли акції за свободу віри

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 29 липня 2014 року
В Одесі та Миколаєві пройшов ряд яскравих акцій, учасники яких, одягнені у східні костюми, розповсюджували інформацію про репресії щодо їхніх однодумців, послідовників Фалунь Дафа… у Китаї.

Чому Китай? Учасники акції пояснюють, що репресії у Китаї проводить комуністична влада, яка тільки «змінила фасад» і почала виглядати більш сучасно, проте сутність її не змінилась. Вона, як і раніше, широко використовує насилля проти «неугодних» їй груп людей, а також брехню і пропаганду для того, щоб виправдати свої дії.

Принципи функціонування комуністичного режиму важливо знати всім, особливо жителям пост-комуністичних країн, вважають учасники акцій. Важливо також допомогти тим, хто потерпає від репресій — потужна реакція міжнародної спільноти може врятувати людські життя.

DSC_0209.jpg

Фото: Велика Епоха

Переслідування тих, хто займається практикою Фалуньгун (або Фалунь Дафа), у Китаї почалось у 1999 році. Духовна практика, яка до цього отримувала державні нагороди і всіляку підтримку, стала настільки популярною, що владна комуністична партія стала боятись її широкого впливу.

Очільник компартії Китаю того часу Цзян Цземінь побоявся, що ідеологічний контроль над людьми буде втрачено, і наказав розпочати гоніння Фалуньгун. До тюрем почали запроторювати послідовників практики, а спроби апелювати по цих справах призводили тільки до тиску на юристів, колег по роботі і родичів несправедливо засуджених. Усе це супроводжувалось розповсюдженням у всіх ЗМІ країни неправдивої інформації про Фалунь Дафа.

В тюрмах до послідовників Фалунь Дафа застосовували жорстокі репресії: із ув’язнення та трудових таборів вони виходили каліками, а багато хто не повертався зовсім. Китайська влада покриває факти злочинів і ставила перепони розслідуванню міжнародних правозахисників Девіда Кілгура і Девіда Мейтаса, які виявили, що частина ув’язнених послідовників Фалуньгун в тюрмах стала жертвою насильницького вилучення органів для продажу. Причому робилось це із відома влади, а у торгівлі органами були задіяні багато високих чиновників

Сама практика Фалунь Дафа стоїть поза політикою і закликає людей до вдосконалення за принципами істина, доброта і терпіння. Вона включає в себе фізичні вправи і власне вдосконалення, яке передбачає розвиток особистості, покращення свого характеру, а також усунення різних пристрастей.


В Одесі та Миколаєві ті, хто практикує Фалунь Дафа, показували цікаві виступи у східному стилі: люди у китайських традиційних костюмах грали на барабанах, дівчата, одягнені як феї, виконували танці, а інші показували медитативні вправи. Через мистецтво вони намагались донести до всіх посил, наскільки важливо для кожного зробити, що він може, щоб зупинити репресії, і як можна мирними способами перемогти насилля.

Перехожі зупинялись дізнатись більше про школу самовдосконалення Фалунь Дафа, а також підписували петицію до Верховного комісара ООН із закликом відправити незалежну групу для розслідування випадків незаконного вилучення органів у послідовників Фалунь Дафа в ув’язненні.


Читайте також:
Колишніх вищих чиновників китайської компартії заарештовують: чому?
Китайський трудовий табір змінив вивіску: тортури над ув'язненими тривають
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...