• Киянам показали, як репресують за свободу віри у Китаї

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 21 липня 2014 року
Синці та сліди побиття на обличчі, закривавлений одяг, наручники… але незламний дух. У неділю кияни могли побачити на Хрещатику театральну демонстрацію методу катування, який застосовують у китайських тюрмах до послідовників Фалуньгун. Репресії проти цього духовного вчення з боку комуністичного режиму тривають вже 15 років.

20 липня у різних країнах світу послідовники вчення Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) проводять гучні акції, щоб привернути увагу до проблеми репресій проти своїх однодумців, незаконних ув’язнень та навіть торгівлі органами ув’язнених у Китаї.

Одягнені в біле — колір жалоби на Сход — київські послідовники Фалунь Дафа провели таку акцію на головній вулиці Києва, Хрещатику.


Масштабні та жорстокі переслідування почались у Китаї в 1999 році. Після того, як практика Фалунь Дафа отримала в цій країні надзвичайну популярність, таку, що нею почали займались за різними підрахунками від 80 до 100 мільйонів чоловік, комуністична влада Китаю розв’язала репресії щодо послідовників цього руху. Лідер країни Цзян Цземінь заздрив популярності вчення і боявся, що ідеологічний вплив з боку держави на людей буде втрачений.

Незважаючи на те, що Фалунь Дафа не має ніякого стосунку до політики, а тільки закликає людей вдосконалювати себе у відповідності до принципів Істина, Доброта і Терпіння, з 1999 року мільйони послідовників цього духовного руху були запроторені до в’язниць. Тисячі були закатовані до смерті. Були зафіксовані випадки використання ув’язнених послідовників Фалуньгун проти їхньої волі як донорів життєво важливих органів.

Подання апеляцій у законний спосіб та залучення адвокатів не допомагало. За подання апеляцій послідовників Фалунь Дафа заарештовували, а юристів, які представляли їхні інтереси у суді, піддавали тиску. Тиснули також на родичів та колег по роботі тих, хто мав сміливість не відмовитись від практики.

За роки переслідувань рух на підтримку Фалунь Дафа набув великої сили у світі. «Друзями Фалуньгун» називають себе відомі політики, правозахисники, активісти.

У самому Китаї після зміни кількох очільників компартії репресії не були зупинені — у їхній організації були залучені багато високих чиновників, які, очевидно, після припинення репресій повинні будуть понести відповідальність за геноцид проти свого народу. Тим не менш, арешт ряду високопосадовців
минулих років експерти пов’язують саме з тим, що владна верхівка КНР намагається позбутись тих, хто був пов’язаний із цими злочинами.


Читайте також:
Китайські лікарні причетні до видалення органів у живих людей
Торгівля органами — жахіття 21 століття
У світі відзначили Міжнародний день Фалунь ДафаПідписатися:

Social comments Cackle

загрузка...