ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Фалуньгун: шлях до здорового життя

Велика Епоха

На Заході багато хто визнає альтернативні методи оздоровлення, що не включені в сучасну медицину. Люди застосовують різні дієти, використовують трави, шукають фахівців з акупунктури, кольорової терапії, масажу, хіропрактики, йоги та аюрведи.

Цигун також став популярним. Він розцвітає у культурних центрах, фітнес-студіях, громадських центрах та у відділах великих інституцій, таких як «Омега». Як би там не було, якщо ви зранку заглянете у будь-який китайський квартал, то побачите різного віку людей, що виконують вправи цигун, тайцзи або Фалуньгун.

Вправи Фалунь Дафа

Древня китайська культура володіла унікальними секретами

У традиціях китайського народу, що йдуть із глибини віків, є секрети стародавніх практик, які допомагають людям подовжувати молодість і саме життя, допомагають досягти мудрості. На початку 1990-х Фалуньгун (форма цигун) став дуже швидко поширюватися і завоював величезну популярність у Китаї. Чому саме Фалуньгун став найпопулярнішою формою цигун у країні, що має багату духовну спадщину? Чому і досі Фалуньгун так широко практикується всупереч жорстокому переслідуванню з боку комуністичного режиму Китаю? Що ж таке Фалуньгун, і чому це така видатна практика?

Фалуньгун включає в себе 5 комплексів вправ, один з яких виконується сидячи і завершується медитацією. Фалуньгун вимагає, щоб практикуючі займалися самовдосконаленням. Удосконалення означає постійне прагнення жити згідно з принципами Істина Доброта Терпіння.

Самовдосконалення - це основна мета практикуючого Фалуньгун, а виконання вправ - допоміжна. Багато людей, які дотримуються вчення Фалуньгун, відзначають поліпшення свого здоров'я. Часто ці поліпшення дуже тонкі: спостерігається зникнення стресів, поліпшення сну, з'являється легкість та приплив енергії, гарний настрій. Багато хто говорить про одужання від серйозних захворювань, включаючи ті, що ведуть до смерті.

Сучасна медицина ще не вивчила вплив практики Фалуньгун (званою також Фалунь Дафа) на організм людини, але на цей предмет неодноразово проводилися серйозні дослідження.

Статистичні дані, отримані китайським урядом в 1998 р. показали: щонайменше 70 мільйонів чоловік у Китаї слідували вченню Фалуньгун. Фалуньгун виявився найпоширенішою серед шкіл цигун в історії Китаю. Багато хто на власному досвіді переконалися, що у них зникли хвороби, коли вони почали займатися Фалуньгун.Отже, Фалуньгун має таку силу. Ось кілька прикладів.

«Лише через один місяць, як я почав практикувати за універсальним принципам Фалунь Дафа - Істина Доброта Терпіння, у мене зникла лейкемія, хвороба, яка не підвладна сучасній медицині. Сотні тисяч юанів (десятки тисяч доларів США) моя родина витратила на медицину, намагаючись позбавити мене від хвороби. Це було до зустрічі з Фалуньгун», - розповідає практикуючий Фалуньгун з Китаю.

«У мене була друга ступінь остеонекроза (дегенерація кісткової тканини) обох стегон, і я був паралізований більше року. Але через 3 - 4 з початку практики Фалунь Дафа, я викинув геть мої милиці і знову зміг ходити», - ділиться радістю інший послідовник Фалуньгун з Китаю.

У 1998 р. у Пекіні було проведене перше велике медичне опитування серед практикуючих Фалуньгун. У дослідженнях брали участь 12731 чоловік, 93,4% від початку мали хвороби, а 49,8% страждали, як мінімум, від трьох захворювань до того, як вони почали свої заняття по школі Фалуньгун. Під час вивчення та практики Фалуньгун здоров'я у практикуючих покращилося. Покращення спостерігалися у 99,1% опитаних, число повністю вилікуваних досягло 58,5%. Зіставляючи здоров'я практикуючих Фалуньгун до і після початку практики, виявилося, що 80,3% практикуючих відразу помітили поліпшення. Відсоток опитаних, які відчували себе "дуже енергійними», виріс з 3,5% - до практики, до - 55,3% після неї.

Опитування також продемонструвало, що 12287 осіб (тобто, 96,5%), відчули поліпшення психологічного стану після того, як вони почали практикувати Фалуньгун.

Дослідження вчених Пекіна показало, що число людей, що практикують Фалуньгун, з кожним роком зростає, і зростання цього показника прискорюється.

Згідно з опитуванням практикуючі Фалуньгун заощадили 3270 юанів з людини на рік на медичні витрати на користь держави (юань - китайська валюта, на час проведення опитування становить близько 0,12 $). Робітники у китайських містах отримують у середньому близько 500 юанів на місяць. Множачи цей показник на мільйони практикуючих, можна легко зрозуміти, що Фалуньгун заощадив мільярди доларів для Китаю в одній тільки медичній сфері.

Інше опитування було проведене у Тайвані. З 1182 учасників 72% практикуючих Фалуньгун використовували тільки одну картку медичної страховки, яка давала можливість зробити шість візитів до лікаря на рік. Стурбованість своїм здоров'ям у практикуючих Фалуньгун зазвичай була наполовину нижчою у порівнянні з рештою населення. Звіт також показав, що Фалуньгун мав дивовижний ефект позбавлення від шкідливих звичок, а саме: 81% кинули курити, 77% відмовилися від алкоголю і 85% залишили азартні ігри.

«Коли я виконувала вправи, то на наступний день моє тіло стало легким, усі симптоми хвороби зникли. Під час прогулянки я відчувала себе легкою, як вітер. Відчувала, ніби мене підштовхували, коли я їхала на велосипеді. Забула про втому, коли піднімаюся по сходах», - сказала 40-річна Феньюн Мао, колишня медсестра з Китаю, яка нині проживає в США.

1falun-gong_story-of-falun-gong_v1.2-1.jpg

«Слідуючи принципам Фалуньгун і виконуючи вправи, я стала дуже спокійною, з'явилося внутрішнє умиротворення. Тепер я можу об'єктивно оцінювати себе і спокійно дивитися на речі, які раніше мене дратували. Після прочитання книги «Чжуань Фалунь» я зрозуміла, що жила не так, як повинна була жити, дотримуючись принципів Істина Доброта Терпіння. Більше вивчаючи Фалуньгун, я більше проникала у суть цих трьох принципів», - сказала Орисія Маккейб з Канади.

Багато свідчень тих, хто слідує вченню Фалуньгун, звучать містично, і деякі можуть засумніватися у здатності Фалуньгун покращувати здоров'я. Однак факти, викладені у цих медичних звітах, були підтверджені повторними науковими дослідженнями.