• Перикард - шлях до свідомості

  • Четвер, 7 жовтня 2010 року

Я снідав в кафе поряд з моєю клінікою, коли моя пацієнтка, яка лікувалася в мене з приводу лихоманки та ожиріння, увійшла туди. Вона підійшла до мене і схвильованим тоном сказала: «Знаєш, Роберто, я трохи стурбована!».

Слухаючи її, я подумав про себе: «Ну, і що нового! Хто не турбується сьогодні й ще в такому віці?» Я запитав її, що трапилося, і вона сказала: «Вчора після консультації, я втратила свідомість на дві години. Я нічого не пам'ятаю, що сталося протягом цього часу. Я не знаю, що могло статися. Можливо, на заняттях пілатесом, я зробила невірний рух, це викликало втрату свідомості».

На що я сказав: «Як дивно!». Потім я згадав, що лікування в попередній день було направлено на меридіан перикарду.

Вона продовжила: «Але насправді, я відчуваю себе більш свіжою та помолоділою. Симптоми алергії повністю зникли, і, схоже, я втратила вагу дуже швидко! В чому може бути проблема?»

Бачачи, що вона стає все більш схвильованою, я попросив її не турбуватися. Вона висловила вдячність і розслабилася після цих слів. Це схоже на те, коли думка інших має більшу вагу, ніж своя власна.

Те, що сталося з цією жінкою - особливий випадок трансу, викликаного станом глибокого спокою, в який людина занурюється після важкого дня на роботі. В цей час підсвідомість займається корекцією всього тіла.

Більшість людей досягає стану глибокого спокою, залишаючись при цьому в свідомості. Це дозволяє знайти мудрість, приховану в організмі людини. Це пов'язано з серцем і його меридіаном перикарда.

Сінь бао, що китайською означає оболонка серця (перикард), відомий також як майстер серця. Він пов'язаний з глибокими просторами. Дуже важко зрозуміти механізм його дії.

Різні точки зору розглядають перикард як місце, де знаходиться духовна частина серця, свідомість, думки й породжуються всі емоційні стани.

Крім того, перикард описується як блок записів, де зберігаються події життя людини, щось на кшталт «чорного ящика» літака. Старовинні фізики вважали, що життєвий досвід знаходить своє втілення в конкретній області тіла.

Вплив на меридіан перикарду має дуже широкий терапевтичний ефект, усуваючи багато фізичних і психічних недуг, що погано піддаються лікуванню іншими способами.

Вплив на меридіан перикарду рекомендується при серйозних захворюваннях, депресії, тривозі, астмі та алергії, а також при проблемах із серцем, кровотечі в будь-якій частині тіла, гіпертонії, при проблемах із травленням, з менструальним циклом, неврологічних розладах і шкірних захворюваннях.

У верхній частині спини, на рівні третього грудного хребця, де кінець лопатки, знаходиться точка акупунктури гаохуан. Це місце, де зливаються воєдино всі емоційні та психологічні інформації про особу. Тут вони фільтруються перикардом. Це дуже важлива точка, де записується все. Вважається, що всі хвороби проходять через цю точку, і всі захворювання можна лікувати, впливаючи на цю точку.

Символічним тваринам перикарда є змія. Ця тварина є дуже розумною.

Хитрість і надмірний розум в багатьох випадках можуть стати джерелом брехні й обману. Наприклад, коли говорять одне, а думають зовсім інше. Говорячи напівправду в корисливих цілях, із заздрощів, злоби, підступу, прагнучи отримати певний зиск, владу або славу, а також при великих амбіціях.

Все це породжується затаєними бажаннями й є джерелом всіх відомих і невідомих хвороб сучасної науки.

Історія людства побудована на фундаменті брехні. Використання кмітливості та хитрості для досягнення своїх власних цілей, призводить до втрати істинних знань і мудрості і стає причиною різноманітних випробувань і негод.

Людству сьогодні більш ніж коли-небудь необхідно змінити свідомість. Керуючись принципами Всесвіту, орієнтованими на доброчесність, співчуття, великодушність можна зберегти баланс життєвих сил.

Спостерігаючи за новинами, ми бачимо, як кожен день тремтить Земля. Землетруси й поштовхи паралізували міста ті дороги. Кровотеча у вигляді вулканів паралізує аеропорти. Перикард серця Землі хворий. Тіло - це світ, і світ - це тіло. Поки ми не вилікуємо самі себе, Земля не буде вилікувана.

Роберто К. Де Ла Куерда
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...