• Чорний рис - найкраще джерело антиоксидантів

  • Неділя, 3 жовтня 2010 року
Чорний рис, як нещодавно виявили дослідники, містить більше антиоксидантів, ніж чорниця, яку вважали провідним джерелом антиоксидантів протягом довгого часу.
 
Зерна чорного рису містять антиоксиданти, аналогічні тим, які містяться в ожині та чорниці, згідно з нещодавно опублікованою доповіддю вчених з університету штату Луїзіана.

Незважаючи на свої корисні властивості, чорниця й ожина можуть бути досить дорогими продуктами, а чорний рис набагато дешевше альтернативне джерело антиоксидантів.

У стародавньому Китаї певний тип чорного рису називався «забороненим рисом», тому що його вживала тільки знать, і він був недоступний для простого люду.

«У ложці висівок чорного рису міститься більше корисних для здоров'я антиоксидантів, ніж в ложці чорниці, але з меншою кількістю цукру та великою кількістю клітковини, антиоксидантів і вітаміну Е», - говорить Чжімінь Сюй, ад'юнкт-професор кафедри харчових наук в державному університеті штату Луїзіана, сільськогосподарського центру в Батон-Руж.
 
Сюй досліджував властивості чорного рису, який був вирощений в Південній частині США, і сказав, що виробники продуктів харчування можуть його використовувати при виготовленні хлібних виробів, тортів та іншої продукції для збільшення корисних властивостей їжі.

«Якщо ягоди приймають для поліпшення здоров'я, то чому не використовувати чорний рис і висівки? - говорить Сю. - Особливо висівки чорного рису були б унікальним і економічним матеріалом корисних для здоров'я антиоксидантів».

Антоцианіни-антиокислювачі також знайдені в суниці, червоному винограді, червоній цибулі, червонокачанній капусті, соку апельсина, фіолетовій кукурудзі, ягодах асаї, баклажані, вишні та чорній смородині.

Сюй додає, що пігмент, що міститься в висівках чорного рису, за кольором може варіюватися в від чорного до рожевого і використовуватися як альтернатива штучним харчовим фарбникам. Сюй зазначив, що штучні барвники можуть бути причиною виникнення ракових та інших захворювань.

Чорний рис використовується головним чином в Азії для декоративного оформлення їжі, локшини, суші та пудингу. Сюй сказав, що фермери штату Луїзіана зацікавлені в вирощуванні чорного рису.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...