• Спростування міфів про те, як добре бути худим

  • Субота, 24 жовтня 2015 року

Коли запитують, чи дійсно так важливо бути худим, багато хто може сказати, що, зрештою, це не має великого значення. Тим не менш, завдяки зовнішності знаменитостей і думку модних модельєрів, що прославляють надмірну стрункість, жінки почали вірити в різні міфи про те, як добре бути худими.

Дозвольте спростувати деякі з цих міфів і зробити спробу розібратися, що дійсно добре, а що ні.

Міф 1: худорба зробить вас щасливим

Факт: Абсолютно ні!

Визначення краси засобами масової інформації та індустрією моди засноване на нереальних уявленнях про тонких моделей. Справжній сенс краси, схоже, повністю спотворений.

Насправді щастя виникає від більш значущих речей: почуття самореалізації, добрих особистих відносин і позитивної самооцінки.

Міф 2: худі люди здорові

Факт: Те, що ви бачите зовні, може не відповідати дійсності.

Багато людей мають привабливе тіло, але страждають від різних внутрішніх захворювань, таких як травні розлади, хронічні інфекції тощо. Людина повинна перебувати в хорошій формі, як зовні, так і внутрішньо.

Щоб бути в хорошій фізичній формі, важливо зосередити увагу на здоров'ї духу й тіла, а не на досягненні якихось міфічних параметрів.

Міф 3: голодування - хороший спосіб скинути вагу та виглядати худим

Факт: Якщо ви будете морити себе голодом, то схуднете, але також заподієте шкоду вашому тілу.

Коли ви позбавляєте ваш організм необхідних поживних речовин, це позначається на функціонуванні м'язів і серця. Голодування також впливає на здатність протистояти інфекціям. І найстрашніше те, що при голодуванні у вас може розвинутися анорексія. Це серйозно зашкодить організму.

Позбавте себе від цього. Якщо хочете схуднути, їжте здорову їжу та виробіть здорові звички: частіше гуляйте, знайдіть щось, що змусить вас багато рухатися. Голодувати та страждати від анорексії - не вихід. І це не допоможе вам добре виглядати. Швидше за все, ви будете виглядати навіть ще більш хворобливо.

Міф 4: худі люди не повинні тренуватися

Факт: Фізична активність необхідна не тільки для людей із надмірною вагою, але й для худих людей.

Малоактивний спосіб життя може призвести до розвитку ряду хвороб, таких як цукровий діабет, гіпертонія або ішемічна хвороба серця, незалежно від ваги. Кожен повинен рухатися, незалежно від віку, статі та статури. Фізична активність знімає напругу, заряджає енергією та має численні позитивні результати, такі як сильні м'язи, суглоби та кістки.

Міф 5: худі люди не схильні до захворювань серця

Факт: Це поширена помилка. Худі люди також схильні до ішемічної хвороби серця. Якщо ви маєте високий рівень холестерину та високий рівень стресу в поєднанні з поганим харчуванням, незважаючи на те, що ви худий, ви все одно будете мати ризик серцево-судинних захворювань.

Міф 6: худі люди можуть їсти і не товстіти

Факт: Наші гени обумовлюють 50% факторів, що впливають на масу тіла, а решта залежить від нашої дієти та способу життя.

Ще однин важливий чинник полягає в тому, як саме ми спалюємо наші калорії та підтримуємо вагу. У кожного з нас свій унікальний процес обміну речовин, який може бути трохи прискорений шляхом вживання правильної їжі або виконання фізичних вправ.

Скиньте вагу, якщо це необхідно, і отримаєте здоров'я, але не моріть себе голодом. Кожен має унікальний тип статури та певну ідеальну вагу згідно з індексом маси тіла. Немає нічого прекраснішого, ніж здорова, життєрадісна та повна життя людина!
 

Амріта Лутрія. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...