• Молитви зцілюють?

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 3 вересня 2010 року
Молитви дійсно можуть зцілювати хворих, як стало відомо в ході дослідження. Особливо, якщо людина, яка молиться, знаходиться поряд з тією людиною, про здоров'я якої вона хвилюється.

Група вчених з Університету Індіани на чолі з професором теології Кенді Гюнтером Брауном, простежила за дієвістю зцілюючих молитв, які вимовляються поруч із пацієнтами, повідомляє medikforum.ru. Об'єктом їхнього інтересу стали люди, що мали проблеми зі слухом і зором. Дослідники спостерігали, як після цих молитв поліпшувався зір і слух хворих людей.

Дослідження проводилося в Мозамбіку та Бразилії. У ньому взяли участь 25 випробуваних, 14 з яких запевняли, що мають проблеми зі слухом, а 11 заявили, що незрячі. Для більш точного визначення результатів використовувався аудіометр, тому що вчені не хотіли покладатися на просту заяву випробовуваних про те, що їм стало легше.

У результаті дослідження було виявлено: у двох випробовуваних з вадами слуху підвищилася якість слуху, а у трьох випробовуваних покращився зір.

Дані цього дослідження виглядають дивно. В їх точності вже поспішили засумніватися атеїсти. Президент Національного світського співтовариства США Террі Сандерсон заявив: "Це дуже підозріле дослідження, що ґрунтується на абсолютно невизначених результатах, перевірка яких є неможливою".

Результати досліджень будуть опубліковані у вересневому номері South Medical Journal.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...