• Вдосконалення тіла: в чому корінь успіху в фітнесі

  • Вівторок, 7 вересня 2010 року
Чому дехто може змінити своє тіло та стати красивим, а дехто - ні? Річ у суперметодах і програмах, дієті, лікарських препаратах? Де знайти, завантажити або купити те, що призведе до швидких результатів? Мені здається корінь проблем не в цьому.

Чим би Ви не займалися, що б Ви не їли, якщо Ви прагнете до тривалого, стабільного результату, Вам доведеться змінитися самому. Це потребує зміни погляду на навколишнє та Ваш спосіб життя.

Буддійські ченці кажуть, що «той, хто шукає зовні, пішов на поводу у диявола», тобто причина завжди всередині людини. Ця фраза  зачіпає високі принципи духовного вдосконалення, але вона також може вказати на ключ успіху в фітнесі.

Вдосконалення тіла - вдосконалення духу

На мій погляд, прагнення людини до занять спортом, фітнесом або іншим видом фізичної активності, є її виразом прагнення до прекрасного, до краси, до власного розвитку. Людям більше подобається гарне, ніж потворне. Тому поліпшення фізичної форми та можливостей організму, суть - різновид власного вдосконалення.

Для більшості людей, які досягли успіху та мають спортивну статуру, тренування -  невід'ємна складова. Якщо вони не можуть тренуватися, у них виникає неприємне відчуття втрати часу. Якщо вони не йдуть вперед - вони йдуть назад.

Яка б у людини не була генетика або фізична форма, якщо вона знайшла тверде бажання змінити себе на краще, вона здатна зробити це. Питання тільки в часі та зусиллях. Комусь  необхідно більше часу, у когось швидко все виходить.

Але навіть час не є визначальним, головне - це процес. Здається, що ми маємо справу тільки з фізичним гартом, але це не так. Це цілісний процес вдосконалення тіла та свідомості людини. Ось чому не змінившись внутрішнє, не можна змінитися зовні.
 
Чим би Ви не вирішили зайнятися: бігати, щоб покращити свою фізичну форму, займатися акваеробікою, щоб мати гарне тіло, ходити в тренажерний зал для отримання сили - Вам доведеться подолати себе.

Вам дійсно прийдеться довести, що тренування важливіше, ніж повалятися на дивані, інший раз погуляти з друзями або посмакувати якісь солодощі. Погана погода, втома або відчуття безперспективності обов'язково стануть перед Вами. Та й самі тренування - процес подолання себе, кожен раз ви підвищуєте та перевершуєте себе колишнього. Все це зречення від колишнього себе, зміцнення волі, загалом, вдосконалення духу.

На цьому шляху Ви зустрінете тих, хто буде говорити, що це марно, що це не цікаво та не модно. Ваша робота над собою не принесе Вам плодів, а якщо й принесе, то навіщо вони взагалі потрібні. Вони не знають, що той, хто не втрачає, нічого не отримує. Але наскільки дійсно сильно Ваше бажання, можна буде побачити за розміром перешкод, які Ви зустрінете.

Немає легких шляхів

Звичайно, зараз існує різні пластичні операції та лікарські препарати, що швидко дають певні результати. Але насправді вони є ілюзією. Якщо не втратиш, то й не отримаєш. На шляху до справжніх результатів немає легких доріг.

Гормони мають численні побічні ефекти, порушують фізіологічний метаболізм і мають синдром відміни. Деякі операції також треба постійно продовжувати робити, інакше все стане ще гірше. Гонка за швидкими результатами - помилковий шлях.

Щоб досягти результату в тренуваннях, потрібно відмовитися від деякої поганої частини себе. І це, мабуть, основна причина успіху в фітнесі.

А як вважаєте Ви?

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...