Живі організми й, особливо, тіло людини, мають надзвичайно складну будову. Чим більше ми просуваємося в їх вивченні, тим більші перспективи для досліджень відкриваються. Наприклад, відкриття методу газо-розрядної візуалізації (ГРВ), що дозволяє спостерігати ефект Кірліан, дає нам нове уявлення про життя.

Ефект Кірліан є однією з різновидів електролюмінесценції. Перебуваючи в електромагнітному полі, частинки речовини починають випускати сяйво різної інтенсивності та кольору. Сяйво випускають як живі організми, так і неживі. Але тільки у живих сяйво змінюється в залежності від психо-емоційного та фізичного стану.

Зародження нової науки

Почалося все в 1939 році, коли до краснодарської лікарні прийшов на роботу новий електромонтер. Одного разу, закінчивши роботу над фізіотерапевтичним апаратом, цей співробітник звернув увагу на незвичайне світіння між електродами. Ця спостережлива людина - Семен Давидович Кірліан, а цей ефект світіння отримав його ім'я.

Зафіксувавши монетку в струмі високої частоти на фотоплівці, новоявлений винахідник побачив по її краях рівномірне тонке світіння. Але монетками справа не обмежилася, і в хід пішли найрізноманітніші предмети. В тому числі рослини і тіло людини.

І тоді виявилася цікава закономірність: характер люмінесценції від живих організмів міг змінюватися залежно від різних факторів. Новина швидко облетіла весь світ, і, таким чином, фактично була створена нова галузь науки, що відкриває сокровенні таємниці живих організмів.

Життя та енергія

Звичайно, про всі подробиці та відкриття, зроблені за допомогою ГРВ, неможливо розповісти в межах цієї статті, але деякі основні можна згадати. Наприклад, відомий дослід з листом рослини, результат якого зображено на фото.

Суть досліду полягала в тому, що навіть після того, як у листа відрізають ділянку, світіння все ще зберігає первинну форму. Подібний результат можна отримати, якщо не відрізати, а умертвити частину живого організму.

Це підтверджує аргументи на користь того, що живі організми мають цілісну енергетичну структуру, яка зберігається аж до повної загибелі всього організму. Енергетична форма зберігає інформацію про весь об'єкт.

Інші дії, наприклад, уколи голкою, викликають появу в місцях проколу червонуватого світіння. Якщо лист в результаті пошкоджень починає в'янути, його світіння тьмяніє. Однак воно може посилитися, якщо до вмираючого листка наблизити долоні.

Тіло людини в світлі

При фотографуванні методом ГРВ пальців людини можна судити про її фізичний і психо-емоційний стан. В експериментах було виявлено, що думка людини може якісно впливати на характер випромінювання.

Думка може змінювати площу світіння, його інтенсивність та рівномірність. Блакитнувате світіння характерно для позитивних емоцій. Агресивні та негативні думки супроводжують спалахи червоного кольору.

Світіння тіла також може свідчити про стан здоров'я людини. Кольори, близькі до червоного, говорять про зниження захисного енергетичного потенціалу, що може стати причиною захворювання. Уривчастість випромінювання від тіла також свідчить про порушення.

Німецький вчений П. Мандель на основі ефекту Кірліан стверджує, що характеристики випромінювання від пальців рук і ніг пов'язані зі станом біологічно активних точок (Цяо, сюевей - кит.). Вони також відомі як точки акупунктури і є вихідними місцями енергетичних каналів людини. Завдяки зв'язкам цих точок з внутрішніми органами, можна судити про їх функціональну активність і ступінь пошкодження.

Ймовірно, ефект Кірліан може не тільки виявитися досконалим інструментом лікаря, але й допомогти нам підійти ближче до розуміння таємниць життя, людини та Всесвіту.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...