• Секрети стопи: діагностика за Грінбергом

  • Середа, 11 серпня 2010 року

Стопа містить в собі багато інформації про людину, про її реакції та дії в реальному житті. Як фахівець системи Грінберга я вчуся бачити через стопу здібності та особливості поведінки людини.

Різні частини стопи свідчать про існування потенційних та існуючих якостей людини. Стопу можна умовно розділити на чотири частини, які співвідносяться з чотирма елементами природи.

Пальці ніг співвідносяться з елементом повітря. Вони можуть розповісти про те, як людина мислить, про те, як вона отримує та передає інформацію, а також про власне самовираження.

Подушечка стопи, більша частина стопи, що задіяна при ходьбі, має якості елемента вогню і говорить про те, наскільки сильна воля людини і наскільки здатна вона реалізувати свій вибір у житті.

Увігнута частина стопи - елемент води, що характеризує світ почуттів. Ця частина стопи дає інформацію про те, яким чином людина дозволяє своїм почуттям таким як страх, злість, хвилювання, заздрість, пригнічення бути частиною її життя - контролювати їх або дати їм природний вихід.

П'ятка - уособлює елемент землі. Вона здатна надати інформацію про те, наскільки людина прислухається до своїх початкових потреб, необхідним для життя: їжа, інтимне життя, економічна стабільність.

У процесі роботи за системою Грінберга людина пізнає, як можна скоротити розрив між потенційними можливостями людини та їх реалізацією в повсякденному житті. Уважне обстеження стопи дозволяє мені як фахівцю, зрозуміти людину. Дізнатися, чого їй варто навчитися, щоб вона змогла реалізувати себе як можна повніше та відчути почуття задоволення в своєму житті.

Автор Боаз Хельфман - дипломований спеціаліст по системі Грінберга.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...