• Кожен четвертий ходить на роботу з температурою

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Понеділок, 4 серпня 2014 року

Навіть у випадку крайньої необхідності 14% офісних працівників не можуть узяти лікарняний — такі результати опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

Хоча більшість «білих комірців» цінують власне здоров’я і три чверті працівників з високою температурою на роботу не вийдуть, але загальна слабкість чи погане самопочуття, яке не супроводжується температурою, зупинять тільки кожного четвертого офісного трудоголіка.

Загальновідомий той факт, що переносити хворобу «на ногах» небезпечно для здоров’я і можна набути ускладнень. Тим не менше, незважаючи на погане самопочуття та високу температуру 14% офісних працівників таки виходять на роботу. Втім, далеко не всі «білі комірці» — затяті трудоголіки, що готові жертвувати усім заради роботи.

З приводу високої температури на роботу не вийдуть 76% працівників офісів. Такі проблеми як блювота чи діарея зможуть зупинити тільки 41% та 27% трудящих відповідно. При загальній слабкості й поганому самопочутті вдома залишиться тільки кожен четвертий офісний співробітник. Переважно «офісний планктон» ігнорує симптоми захворювань, і тільки деякі не прийдуть до офісу через кашель (14%), біль у горлі (14%), біль у животі (10%), нежить (9%), висип на шкірі (8%), біль у грудній клітці (6%), або ж через біль у м’язах (3%). Тільки для одного з двадцяти працівників будь-який із цих проявів може стати приводом не йти на роботу.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в лютому 2014 року. Загалом було опитано 640 респондентів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...