• Чого немає в Луганську: зв’язок, електроенергія, паливо, вода

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 4 серпня 2014 року

Після того, як у Луганську поновились бої у районі аеропорту, в місті пропало електропостачання та вода. Не працює також мобільний зв’язок та міські телефони.

«Відучора Луганськ знову був відключений від електроенергії — у місті відсутнє світло, вода, не працює мобільний та міський зв'язок», — пишуть на сайті Луганської міської ради. Зведення по ситуації у місті за минулу добу не було опубліковане також через відсутність електроенергії.

Кілька днів тому міський голова Сергій Кравченко заявляв, що місто перебуває на порозі гуманітарної катастрофи. Є серйозні перебої електропостачання, у місті немає палива, не їздять машини швидкої допомоги, служби надзвичайних ситуацій, аварійних та комунальних служб, міський транспорт, немає чим заправляти машини, які розвозять хліб.

Хлібзавод та м’ясокомбінат працюють за складних умов. Припинив роботу молокозавод.

До міста немає поставок питної води, а вода з крану не проходить хлорування, тому її потрібно кип’ятити.

За повідомленням прес-служби Луганської міськради, через відсутність палива майже не ходить міський транспорт, на маршрут виходить обмежена кількість автобусів, а виїхати з міста практично неможливо — домовленості щодо утворення коридору для виведення мирного населення не було досягнуто.

«Луганськ у повній блокаді та ізоляції. З кожним днем ситуація погіршується, сьогодні вона просто критична. Зі свого боку як луганський міський голова хочу запевнити городян: я залишаюся з містом і буду робити все, що від мене залежить, щоб підтримувати його життєдіяльність», — цитує прес-служба Луганської міської ради слова міського голови Сергія Кравченко.


Читайте також:

Терористів витіснили з 75% окупованої на Донбасі території — РНБО

Потяги з Луганська скасували

В які кошти обійдеться ремонт доріг на Донбасі

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...