• Площу Свободи у Харкові облюбували лелеки

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 6 серпня 2014 року

Протягом кількох днів молоді лелеки прилітають до центру Харкова — на площу Свободи. З’ясувалося, що вони тимчасово мешкають у зоопарку, що розміщений неподалік, тому людей не бояться.

Білі лелеки потрапили до зоопарку після того, як мисливці випадково підстрелили їхніх батьків. Чоловіки вирішили принести птахів до звіринцю, де пернатих почали виходжувати, повідомляє «ТСН». Молодим лелекам хочеться волі, тож вдень вони відлітають погуляти містом, а увечері повертаються до зоопарку.

На площі свободи містяни підгодовують лелек, спостерігають за ними та фотографуються. За птахами на площі наглядають міліціонери. У зоопарку про пернатих також дбають та підгодовують.

Директор харківського зоопарку Олексій Григор’єв говорить, що коли стало відомо, що лелеки літають на площу, забирати їх звідти не стали, просто поставили там водичку.

«Кожного вечора вони прилітають назад до батьків. Поки для того, аби поїсти — повечеряти. А вранці, вдень — знову з'являються на площі. Тобто це суто ініціатива цих птахів», — говорить Олексій Григор’єв.

Харків’яни вважають, що поява лелек на їхній центральній площі — добрий знак для них та їхнього міста.


Читайте також:

Унікальна поведінка тварин: Дельфіни врятували самогубцю

У Австралії відкрили кав'ярню спеціально для любителів кішок


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...