• Тбіліський суд висунув ще одне звинувачення Саакашвілі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 5 серпня 2014 року

Прокуратура Грузії 28 липня висунула екс-президенту країни Михайлу Саакашвілі звинувачення в організації збройного нападу на Валерія Гелашвілі у 2005 році, який на той час був депутатом парламенту.

Крім Саакашвілі до відповідальності за частиною 3 ст. 333 (перевищення службових повноважень) притягнуто і екс-прем'єр-міністра Грузії Вано Мерабішвілі, повідомляє «Новости-Грузия» з посиланням на Головну прокуратуру країни.

Тбіліський міський суд заочно заарештував Михайла Саакашвілі і ряд його соратників 1 липня 2014 року за перевищення службових повноважень. Серед них екс-міністр юстиції Зураб Адеішвілі, екс-міністр оборони Давид Кезерашвілі, колишній мер Тбілісі Георгій Угулава тощо. Усім обвинуваченим загрожує термін позбавлення волі від 5 до 8 років.

У Міністерстві юстиції Грузії не виключили, що тепер Саакашвілі можуть оголосити в міжнародний розшук.

Адвокат обвинуваченого має намір подати апеляцію про скасування рішення Тбіліського суду про заочне взяття під варту Саакашвілі. Він вважає, що за цією кримінальною справою стоїть Росія.

Відзначимо, справа, заведена проти третього президента Грузії стосується масового розгону мітингувальників, а також захоплення і розгрому телекомпанії «Імеді» 7 листопада 2007 року.

Нагадаємо, Михайло Саакашвілі покинув батьківщину в кінці минулого року і наразі проживає в Нью-Йорку.


Читайте також:

Грузинський спецназ силою розігнав акцію опозиціонерів Саакашвілі

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...