• Росіянам рекомендували відпочивати в Росії

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 5 серпня 2014 року

У зв'язку з можливим банкрутством російських агентств, які займаються виїзним туризмом, росіян закликали залишатися на відпочинку в Росії.

«Я б порадив нашим жителям відпочивати в Росії. Це менш ризиковано. Зараз влада Російської Федерації займається питанням вивезення туристів, які постраждали внаслідок припинення діяльності туроператора „Лабіринт“. Багатьох виселяють з готелів. Скасовані чартерні рейси, анульовані квитки. Через це в аеропортах накопичилася величезна кількість російських туристів. 12 тисяч людей, які купили путівки у туркомпанії, не можуть вилетіти на відпочинок до Болгарії, Греції, Туреччини, Іспанії та Китаю», ― сказав учора на прес-конференції журналістам в.о. глави Ростуризму Олег Сафонов.

«Лабіринт» став вже п'ятим російським оператором, який заявив про свою неспроможність цього літа. Тепер вивозити туристів буде «Ассоциация Турпомощь».

Скандал з банкрутством туроператорів прокоментував учора і прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.

«Виходить, що у нас розрослися туристичні оператори. Деякі з них працюють за принципом фінансової піраміди „МММ“. Тих операторів, у яких немає надійного фінансового покриття, будуть виключати з реєстру компаній», ― цитує «Газета.Ru» коментар російського прем'єра.

Нагадаємо, раніше про неможливість виконати зобов'язання перед клієнтами оголосили три великі турфірми Росії: «Нева», «Роза ветров Мир», «Идеал тура» і «Экспо-тур». Причина ― відсутність домовленості між турфірмою і страховиком, а також торгівельні та інвестиційні санкції західних країн відносно РФ через анексію кримської території.


Читайте також:

Де відпочивають українці влітку 2014 року?

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...