• У світі зафіксований спалах лихоманки Ебола

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 5 серпня 2014 року

Від вірусу Ебола, який викликає геморагічну лихоманку Ебола (ГЛЕ), в Африці у 2014 році загинуло 887 осіб, інфіковано близько 2000 чоловік, повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ).

Чоловік тримає газету зі статтею на першій смузі про смерть дипломата Ліберії Патріка Сойєра (на фото з дружиною), який помер від вірусу Ебола у міжнародному аеропорті Лагоса 30 липня 2014 р. Лікарі без кордонів (MSF) попередили, що вірус поширюється й на інші країни

Чоловік тримає газету зі статтею на першій смузі про смерть дипломата Ліберії Патріка Сойєра (на фото з дружиною), який помер від вірусу Ебола у міжнародному аеропорті Лагоса 30 липня 2014 р. Лікарі без кордонів (MSF) попередили, що вірус поширюється й на інші країни. Фото: PIUS UTOMI EKPEI/AFP/Getty Images

«У 2014 році спалах Еболи (БВВЕ) став найбільш смертоносним в історії. Коефіцієнт летальності доходить до 90%. В основному БВВЕ відбуваються у віддалених селищах Центральної та Західної Африки, а також поблизу вологих тропічних лісів. У Сьєрра-Леоне, Уганді, Гвінеї, Ліберії та Нігерії нині інфіковано 1603 особи», ― наголошується у відомстві.

Випадок інфікування вірусом Ебола раніше був зафіксований і в Європі. Так, у Британії у свій час ним заразилося близько 2000 чоловік.

ВООЗ вважає вірус Ебола найнебезпечнішим. Він викликає раптове підвищення температури, загальну слабкість, головні та м'язові болі, болі в горлі. Часто це супроводжується діареєю, блювотою, висипом, внутрішніми кровотечами. Руйнуються нирки і печінка.

Зазвичай цей вірус поширюється при прямому контакті з кров'ю і виділеннями. Є випадки (у Заїрі) виникнення хвороби повітряно-крапельним шляхом.


Читайте також:

Греки заражають себе ВІЛ заради грошової компенсації

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...