• В яких областях України зупинилось найбільше переселенців?

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Неділя, 17 серпня 2014 року

Жителі Луганщини та частини населених пунктів Донецької області через воєнні дії в регіоні змушені залишати свої оселі. В які області України їдуть вимушені переселенці?

Найбільше чоловік виїхало до Харківської та Донецької областей, повідомляє «Сегодня». За їхніми даними, у звільнених від проросійських бойовиків містах та селищах Донеччини оселилось більше 33,8 тисяч чоловік. На Харківщині їх — 26,5 тисяч, а також більше 700 переселенців із Криму.

Чим далі від Донбасу, тим менше там переселенців — люди намагаються не переїжджати далеко від обжитих місць. У Дніпропетровській та Запорізькій областях оселились 8,8 тисяч та 9,8 тисяч чоловік відповідно. На Київщині — 15 тисяч переселенців зі Сходу та найбільше в Україні число переселенців із Криму — 3,8 тисяч.

В інших областях їх значно менше. Кількістю переселенців виділяється хіба що Одеська область — тут їх 5,9 тисяч зі Сходу та більше 900 із Криму.

Найменше переселенців — у Волинській, Рівненській та Тернопільській областях. Туди поїхали відповідно 53, 534 та 524 переселенці.

Загалом же в Україні нараховується 125 тисяч вимушених переселенців, згідно з даними УВКБ ООН.


Читайте також:

Топ-6 категорій речей, які віддають задарма

В мережу виклали листування російського депутата з українського питання

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...