• Комунальні служби розбирають барикади на Майдані

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Четвер, 7 серпня 2014 року
Працівники комунальних служб у центрі Києва почали розбирати барикади. Поблизу вишикувалася велика кількість співробітників міліції, повідомляє ZN.ua


Наразі комунальники прибирають шини.

На території від Європейської площі до Майдану Незалежності ведуть роботу близько 300 комунальників. На їхніх жилетах є написи КП «Господар», КП ШЕУ Дніпровського району та «Київавтодор». На Хрещатику розташувалася спецтехніка «Київавтодор».

На території від Європейської площі до Майдану Незалежності співробітники ДАІ перекрили дорогу приватним автомобілям.

Під Будинок профспілок також прийшли близько 30 міліціонерів у бронежилетах, касках, з кийками, деякі зі зброєю. Поруч стоїть автозак.

Поки що перехожі можуть безперешкодно пересуватися цією територією.

Зі сцени Майдану тим часом представник самооборони закликає тих, хто живе на Майдані, не піддаватися на провокацію. Біля сцени Майдану представники самооборони стоять із палицями і закликають міліціонерів зняти маски і ніяких дій не вчиняти проти тих, хто живе в наметах.

Зараз, як повідомляється, в наметовому містечку на Майдані проживає приблизно 800 чоловік. Нещодавно Андрій Хома, який називає себе головою координаційної ради Майдану, заявив про намір не дозволити провести парад до Дня Незалежності України 24 серпня на Хрещатику.


Читайте також:
На День Незалежності пройдуть військові паради в Києві та Одесі
Віталій Кличко обіцяє звільнити центр від наметів і барикад
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...