• Ініціативу Росії направити допомогу Україні не підтримали в ООН

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 6 серпня 2014 року

У ніч на 6 серпня у Нью-Йорку пройшло позачергове засідання Ради Безпеки ООН, яке ініціювала Росія. Представник РФ Віталій Чуркін запропонував направити в Україну гуманітарну допомогу під егідою Міжнародного комітету Червоного Хреста, проте його пропозицію відхилили.

Представника РФ звинуватили у лицемірстві — у відповідь заступник постійного представника США в ООН Розмарі Ді Карло сказала, що «насильство закінчиться в той день, коли Росія припинить надавати допомогу повстанцям», передає «5 канал».

«Парадоксально, що Росія скликає обговорення гуманітарної кризи, яку вона ж і створила», — сказав постійний представник Великобританії в ООН Марк Лайл Грант. Він назвав Росію архітектором насильства і звинуватив її у постачанні зброї, вербуванні бойовиків та прямих обстрілах України з території Росії.

Постпред Франції в ООН заявив, що «ті, хто озброює злочинців, що тероризують населення, повинні понести відповідальність» і сказав, що це бойовики на сході України не хочуть піти на діалог з Порошенком.

Таким чином, пропозицію Віталія Чуркіна про надання гуманітарної допомоги в Раді Безпеки ООН не підтримала жодна країна.

Виконувач обов’язків постпреда України при ООН Олександр Павличенко заявив також, що у країні немає гуманітарної кризи і в цьому плані влада здатна тримати ситуацію під контролем.


Читайте також:

Путін приїде до Криму — ЗМІ

Від російського Бі-бі-сі вимагають прибрати інтерв’ю про федералізацію Сибіру

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...