• Хакери виклали листування російського депутата по інформаційній війні

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Субота, 16 серпня 2014 року
Хакерська група «Анонімний інтернаціонал» зламала пошту депутата російської Думи Роберта Шлегеля, експерта з питань інформаційної політики, інформаційних технологій та зв’язку, а також автора ряду ініціатив щодо посилення цензури в Інтернеті, повідомляє AIN.ua.


У листуванні депутат обговорював питання ведення інформаційної війни, наймання людей, які за гроші будуть писати проросійський матеріал та прославляти політику Кремля у соціальних мережах, блогах та спільнотах — як російських, так і закордонних.

Так, у квітні цього року Роберт Шлегель, за твердженням анонімних хакерів, активно залучав для написання коментарів «тролів», координував друк бюлетенів для «ДНР» та «ЛНР», просив на той момент голову мережі «ВКонтакті» блокувати групу «Правого сектора», а також поширювати записи із позитивною оцінкою дій Кремля.

Згадується у викладеному листуванні і про обмеження для російських блогерів.

Деякі співрозмовники Шлегеля навіть пропонують свої ініціативи з посилення контролю за всесвітньою мережею. Так, Роман Лабін запропонував відмовлятись від продукції компаній Microsoft, Google, Facebook у державних підприємствах, а також від навігації в іномарках та телефонах, натомість зобов’язати виробників встановлювати Глонасс.

Загалом викладене у мережу листування Шлегеля включає у себе 11 681 лист. Така інформація все ще перебуває у відкритому доступі на деяких сайтах.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...