• Активісти прибрали з Майдану останні намети

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 11 серпня 2014 року
Майдан Незалежності та Хрещатик розчищений від наметів — із понеділка тут планують відкривати рух транспорту. Активісти розбирають останні намети та готуються залишити головну площу столиці.


Рух автотранспорту не збираються відновлювати тільки по вулиці Інститутській — у пам’ять про трагічні події зими та Революцію Гідності. На цій вулиці залишать інформаційні намети.

Влаштовувати мітинги за люстрацію відтепер будуть під Кабміном, Верховною Радою та іншими будинками органів влади. Рішення про це прийняли на Віче, яке провели 10 серпня на Майдані.

Нагадаємо, 7 серпня міська влада зробила першу спробу розчистити головну площу столиці. Тоді активісти Майдану не забажали покидати своїх місць і між ними та комунальниками з правоохоронцями стались сутички, були запалені шини.

Пізніше, на 9 серпня, призначили «генеральне прибирання» головної площі столиці, на яке покликали городян та активістів. Люди, що прийшли, разом з комунальниками та представниками міської адміністрації прибирали Майдан та звільняли його від барикад. Наразі дорогу для руху автомобілів звільнено.


Читайте також:
На День Незалежності паради пройдуть у Києві та Одесі
Антон Геращенко дещо розповів про злочинні схеми «Сім’ї»
На Майдані розібрали барикади і намети
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...