• Незвичайна робота в Індії: відлякувач мавп

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Неділя, 10 серпня 2014 року

В Індії найняли 40 чоловіків, щоб виконувати роль мавп. Найняті молоді люди будуть відлякувати справжніх мавп, які спустошують територію навколо парламенту в столиці Делі.

Чоловіки верещать, імітуючи крик чорних лангурів, щоб налякати макак, які тисячами бродять по вулицях Делі та влаштовують дебош в садах та офісах, їздять на дахах трамваїв і навіть нападають на людей, щоб відібрати у них їжу, повідомляє BBC

Раніше влада індійської столиці використовувала справжніх лангурів, яких тримали далеко від комплексу парламенту, відволікаючи мавп від будівель прем'єр-міністра та міністерства оборони. Однак від подібної практики їм довелося відмовитися після протестів активістів із захисту прав тварин і постанови суду, що «утримання в неволі мавп є жорстокістю».

Так званий «повелитель мавп», 40-річний Мешеха Натх, прокоментував виданню, що дана робота ― непоганий шанс для нього заробити на хліб. Сільський житель сказав, що отримує на місяць $115 (1433 грн).

«Мені потрібно виховувати трьох дочок. Тому, щоб не втратити дохід, я повинен піклуватися про своє горло: кожен день полоскати його розчином лікувальної солі. Якщо я втрачу голос, то втрачу і цю роботу», ― прокоментував він.

Відзначимо, макак вважають в Індії священними тваринами, так само як корів і дельфінів.


Читайте також:

В Індії прийнялись захищати права дельфінів 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...