• На Майдані виявили велику кількість зброї та російські паспорти

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 8 серпня 2014 року

В ході перевірки Майдану на площі було знайдено велику кількість патронів і автоматів, гранатомет, а також російські паспорти і російські гроші. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Про яких мирних людей на Майдані можна говорити? Сьогодні (7 серпня) там було вилучено велику кількість вогнепальної зброї, тому про безпеку на центральній площі столиці і мирні наміри його жителів навряд чи можна говорити», ― цитує прес-служба КМДА заяву Кличко.

Він зазначив, що працівники «Київавтодору» і КП «Господар» протягом трьох останніх тижнів прибирали на Хрещатику та біля Майдану. Але в четвер, 7 серпня, групи людей, які досі живуть у наметах на головній площі Києва, напали на працівників комунальних служб і влаштували безлади.

У зв'язку з цим Віталій Кличко зажадав від місцевої міліції вжити заходів для захисту киян.

«Зараз Майдан перетворився на осередок безладу і являє собою загрозу безпеці та здоров'ю громадян. Тому наведення тут порядку та забезпечення безпеки кожної людини в столиці є ключовим завданням. Упевнений, що міліція наведе порядок, щоб такі випадки більше не повторювалися», ― підкреслив київський мер.

Він додав, що всі потреби євромайданівців були почуті і враховані. Багато хто з них давно пішли працювати або виїхали воювати в зону АТО на Схід країни. Ті ж, хто не хоче згортати намети і йти з Майдану, «свідомо шкодить державі», «навмисно влаштовує провокації», «цинічно компрометує Майдан», зазначив мер.


Читайте також:

Киян скликають на прибирання Майдану 

На Майдані Незалежності горять шини

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...