• У яких курортних містах України найчистіші пляжі?

  • Євген Довбуш | Велика Епоха
    Неділя, 10 серпня 2014 року

Найчистіша вода, як виявилося, — поблизу пляжів у Херсонській та Запорізькій областях. Саме тут з узятих проб води в жодній не виявили відхилень від норми, повідомляє МОЗ.

За інформацією міністерства станом на 1 серпня, на Запоріжжі цього літа працювали 12 пляжів, 10 із яких — морські. На Херсонщині їхня кількість досягла 98: з них 84 — на морі, і 14 — річкові. З води на цих пляжах регулярно брали проби. В цих областях відхилень від стандарту не виявили.

Гірше становище з чистотою пляжів на Одещині, Миколаївщині та Донеччині.

Зокрема, через незадовільний санітарно-технічний стан закрили річковий пляж у місті Кілії Одеської області.

Було досліджено 69 проб морської води в місті Одеса, і відхилення від стандарту виявили у 6 пробах. Після інтенсивних злив у місті на трьох місцевих пляжах досі заборонено купатися: «Лузанівці», «Чайці» та «Аркадії».

На Миколаївщині дослідили 15 проб води. Відхилення від стандарту знайшли у 4 пробах річкової води по індексу ЛКП (пляжі «Чайка» та «Стрілка» Миколаєва, міський пляж «Райдуга» в місті Первомайську).

У Донецькій області наразі працює 8 пляжів, з них — 6 морських та 2 — на річках і озерах. Взято 28 проб води, з них 17 — морської. Відхилення від стандарту виявили в 1 пробі морської води по індексу ЛКП на ділянці пляжу, який ще не відкривався (в місті Маріуполі — на 1-му створі №111 в Орджонікідзевському районі).


Читайте також:

Пляж Аркадія в зимовий час. Фотоогляд

Найнезвичайніші пляжі світу

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...