• Найнезвичайніші пляжі світу

  • П'ятниця, 5 серпня 2011 року
Літо - час відпочинку на пляжі. Кожен пляж має свої особливості і по-своєму привабливий для туристів.

Але є й такі пляжі, які відомі на весь світ, як найбільш незвичайні і найдивовижніші. До прикладу, знаменитий особливим червоним кольором піску пляж Kaihalulu.

Причиною виникнення цього "пляжного" феномена є те, що на південній стороні острова Мауї (Гаваї) знаходиться згаслий вулкан Кауки.

Унікальний зелений колір Papakolea Beach здобув, дякуючи місцевій вулканічній породі, що складається з хрізолітових кристалів.

На південно-західній частині грецького острова Крит існує пляж Elafosini - казкової краси, з ніжно-рожевим кольором піску.  

Elafosini ще називають Оленячим островом і знаходиться він в ста метрах від Криту, до якого можна легко дістатися просто прокрокувавши з підводного перешийку вбрід.

До Гавайської групи островів належить Black Sand Beach з незвичайним чорним кольором піску.

Пляж Hyams Beach на південь від Сіднея (Австралія). Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, цей пляж є родовищем найбілішого піску у світі і здалеку нагадує збиті вершки.

Найбільш неординарним вважається каліфорнійський пляж під назвою Pfeiffer Beach - пісок на пляжі має різноманітні кольори, починаючи від рожевого і закінчуючи пурпурним відтінком.

Джерело: life.pravda.com.ua

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...