• ВР запропонували заборонити російські кримінальні фільми

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Неділя, 17 серпня 2014 року

У Верховній Раді зареєстровано проект закону, що передбачає заборону на поширення, трансляцію і пропаганду правоохоронних органів, збройних сил і військових Росії в фільмах.

Зокрема, ініціатор проекту народний депутат Микола Княжицький пропонує доповнити закон «Про кінематографію» статтею 151: «Розповсюдження і демонстрування фільмів, в яких міститься популяризація деяких органів держави-окупанта і популяризуються цінності кримінальної субкультури».

Відповідно до цієї статті, не допускається розміщення в мережі Інтернет, а також показ за допомогою супутникового і кабельного ТБ та іншими способами мовлення художніх і документальних фільмів (серіалів), чиї сюжети прямим або непрямим способом пов'язані з будь-якими пропагандистськими діями правоохоронних органів держави-окупанта (включаючи поліцію, міліцію, ФСБ, ГРУ, КГБ, ВМФ, ВВВ, ППО тощо).

Те ж стосується кіно, в яких головним героєм фільму є кримінальна особа, романтизуються кримінальні традиції, а в поведінці і діях головних героїв і персонажів другого плану яскраво виражене вороже ставлення до загальноприйнятих цінностей суспільства.

З повним текстом документу під №4443а можна ознайомитися на сайті парламенту.


Читайте також:

Для українців ввели військовий податок

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...