• Помер актор Робін Вільямс

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 12 серпня 2014 року

Американського комедійного актора Робіна Вільямса знайшли мертвим 11 серпня у власному будинку в місті Тіберон штату Каліфорнія.

«Сьогодні вранці я втратила чоловіка і мого кращого друга, у той час як світ втратив одного зі своїх найулюбленіших акторів і красивих людей. Мені так гірко», ― сказала дружина Вільямса Сьюзан Шнайдер у заяві.

Ймовірна причина смерті ― асфіксія. Поліція не виключає самогубства, оскільки 63-річний Робін останнім часом переживав важку депресію і боровся з алкогольною залежністю, повідомляє Reuters.

Причина смерті ще розслідується. Розтин буде проведено у вівторок, 12 серпня.

Раніше, коли актор впав у депресію, його родичі та близькі просили шанувальників і глядачів проявити повагу до «навіженого коміка» в нелегкий період його життя.

Нагадаємо, триразовий лауреат премії «Золотий глобус» і володар «Оскара» відомий ролями в таких популярних фільмах, як «Доброго ранку, В'єтнам» (1987), «Місіс Даутфайр» (1993), «Джуманджі» (1995), «Розумниця Уілл Хантінг» (1997), «Цілитель Адамс» і «Куди приводять мрії» (1998), «Двохсотрічна людина» (1999), «Август Раш» (2007) тощо. В цілому ж Робін знявся в близько 300 фільмах.


Читайте також:

«Цього ранку в Нью-Йорку»: якщо жити залишилося 90 хвилин

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...