• У Москві затримали учасників проукраїнської акції

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 13 серпня 2014 року

Акція на підтримку України біля її посольства у Москві, що провели місцеві активісти, закінчилась затриманнями. Не обійшлось і без тітушок.На площі Пушкіна у Москві біля Леонтіївського провулку, де розташована будівля дипломатичної місії, зібрались росіяни на мітинг за цілісність України. Поліція затримала багатьох учасників акції — приводом для цього назвали те, що акція була не санкціонованою, повідомляють «Экономические известия». Раніше запит на проведення акції направляли до мерії Москви, проте влада не дозволила його проведення, повідомляє «УНІАН».

Активісти, що прийшли підтримати українців, вигукували: «Слава Україні! Героям слава!», та по відношенню до дій російської влади: «Ганьба! Не забудемо, не пробачимо!» Деякі мітингувальники прийшли з дітьми та дитячими малюнками на підтримку України. Багато хто приніс до посольства України свічки та квіти.

Активісти назвали акцію «Вечором пам’яті та жалоби» за жертвами війни в Україні.

«Нам шкода людей, яких пошили в дурні, які гинуть, які є жертвами цієї війни, квіти і свічки — в їхню пам'ять. Народ, на жаль, не сказав свого слова на Донбасі ні при Януковичі, ні раніше: думки про відходу цієї частини України до Росії не було. Щойно відбувся Майдан, щойно відбулися зміни, раптом несподівано з'явилися якісь озброєні люди, захопили адміністрації міст, провели референдум і намалювали 97% за відділення. І що зараз ми бачимо, де ці 97%, чи воюють вони? Ні. Воюють тільки найманці, люди, які незрозуміло звідки приїхали, бойовики, навіть чеченці», — говорить учасник акції москвич Марк, якого облили зеленкою тітушки, які також прийшли на мітинг.

Такі тітушки — хлопці спортивної зовнішності — агресивно поводили себе по відношенню до учасників акції, вигукували гасла про боротьбу з фашизмом та «хунтою».

«Я за те, щоб підкорити „укропів“, вони фашисти. Там воюють негри!» — цитують «Экономические известия» слова одного з таких молодиків.

Загалом на акцію зібралось кілька сотень чоловік. За повідомленнями ЗМІ, поліція та «ОМОН» затримали багатьох активістів, якими наповнили 3 автозаки. У автозаках затримані заспівали гімн України.


Читайте також:

Чалий: Колону російської «гуманітарної допомоги» не пустять в Україну

У Раді запропонували заборонити російські воєнні фільми в Україні

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...