• Чалий: Колону російської «гуманітарної допомоги» не пустять в Україну

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 12 серпня 2014 року
Російська колона техніки, яка везе гуманітарну допомогу до українського кордону, не буде переміщатися по території України, запевнив заступник голови адміністрації президента Валерій Чалий в інтерв'ю «Українській правді».  

«Ми не розглядаємо можливості будь-якого рух по українській території. Митне оформлення та розмитнення вантажу станеться у транзитній зоні. Відповідальність за це несе Червоний хрест. Він же і доставить цю гуманітарну допомогу по Україні на орендованих ними транспортних засобах», ― сказав Чалий.

Він додав, що українська сторона досі не знає, що везуть в Україну росіяни, і попередив, що не допустить супроводу цих вантажів співробітниками МВС або іншими силовиками Росії.

Як повідомляло ИТАР-ТАСС, сьогодні вранці з Московської області до українського кордону влада РФ направила колону техніки з «гуманітарною допомогою». При цьому в РНБО заявили, що вони не давали права російській стороні увійти на територію України.

У свою чергу екс-радник Путіна Андрій Ілларіонов закликав в інтерв'ю виданню «ГОРДОН», не давати згоди на подібну «гуманітарну допомогу».

«Компроміс з агресором від агресії не рятує, а лише погіршує ситуацію, що склалася», ― нагадав він.


Читайте також:
У Раді запропонували заборонити російські воєнні фільми в Україні
Хакери виклали листування російського депутата щодо інформаційної війни 


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...