• У Москві побили Віктора Шендеровича

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 15 серпня 2014 року

На Тверському бульварі в центрі Москви неонацисти побили російського письменника-сатирика Віктора Шендеровича, активного критика режиму президента РФ Володимира Путіна, повідомляли ЗМІ. Інформація не підтвердилась.     Повідомлялося, що інцидент стався вчора, 13 серпня. Шендеровича побили за єврейське походження, повідомив «7 канал» ізраїльського телебачення. Інцидент стався напередодні його дня народження — 15 серпня Віктору Шендеровичу виповнюється 56 років.

Російська преса цю інформацію не коментує, а потерпілий публіцист на питання в соцмережах ще не відповідав. Як відомо, останні 10 років Шендерович різко висловлювався проти Володимира Путіна.

Днем раніше в російських ЗМІ розкритикували іншого опозиціонера, популярного співака Андрія Макаревича, за його проукраїнську позицію. Так «Російська служба новин» в ефірі свого каналу назвала музиканта «націонал-зрадником», а «Комсомольська правда» ― «тим, що співає перед карателями» за те, що Макаревич днями відвідав місто Слов'янськ і виступив з концертом у Святогорську в таборі біженців.

Нагадаємо, 12 липня в Москві померла опозиціонерка Валерія Новодворська, яка також активно виступала проти політики Путіна. Вона потрапила в реанімацію у важкому стані, де померла від «інфекційно-токсичного шоку».


Читайте також:

У Москві затримали учасників проукраїнської акції

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...