• Медові ярмарки у Києві: де вони проходять?

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Субота, 16 серпня 2014 року

19 серпня 2014 року українські православні святкують Яблучний спас. В цей день в столиці України відзначать і День пасічника медовими ярмарками-виставками.

У Пирогові медовий ярмарок доповнять яблуками і пирогами з маком. Медом і медовими стільниками пригостять відвідувачів пасічники з Волинської, Черкаської, Кіровоградської та Одеської областей.

З самого ранку тут пройдуть й майстер-класи з плетіння обжинкових вінків. Дістатися до музею Пирогово можна на маршрутному таксі від ст. м. «Теремки». Вартість вхідних квитків: від 5 до 30 грн.

На виставці-ярмарку в Інституті бджільництва ім. Прокоповича (вул. Заболотного, 19) відвідувачів чекають у вихідні не тільки бджолярі і пасічники із різних куточків України, а й фармацевти та медики. На майстер-класах для початківців бджолярів вони розкажуть про цілющі властивості медотерапії та представлять препарати для лікування бджіл.

Виставка-ярмарок «Медовий спас» пройде у вихідні й на Глушкова, 1. Тут, окрім медової української продукції, відвідувачів пригостять стравами української кухні та медовухою. На виставку можна потрапити зі ст. м. «Виставковий центр».

Раніше медовий ярмарок відкрився в стінах Києво-Печерської лаври. З 9 серпня тут розливають по банках найрізноманітніші сорти меду. Від липового і квіткового до лубенського, гречаного, акацієвого і навіть монастирського. Ярмарок триватиме 8 днів, до 17 серпня.


Читайте також:

Мед для здоров'я і щастя

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...