ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Над однією з московських сталінських висоток підняли український прапор

Велика Епоха
Над житловим будинком на Котельнічеській набережній у Москві — одній із семи відомих «сталінських висоток» — підняли український прапор, а радянську зірку над спорудою також частково перефарбували у блакитний.

Фото: aavst/Instagram
Фото: aavst/Instagram
«Сталінські висотки», що будувались у 1940—1950 роках, є одними з найбільш впізнаваних символів радянської архітектури. Будинок на Котельнічеській набережній має висоту 176 метрів, і, як і всі сталінські висотки, вінчається великою п’ятикінечною зіркою із радянськими символами.

Таку зірку вранці 20 серпня невідомі пофарбували у синій колір. Низ її залишився жовтуватого кольору. Окрім «українських кольорів» на зірці з’явився і український прапор.

«За попередньою інформацією, невідомі зайшли по внутрішніх сходах будівлі до останнього поверху, а потім за допомогою спеціального спорядження закріпили полотнище на шпилі висотки», — повідомляє ТСН з посиланням на московських правоохоронців. Повідомляється також, що у зв’язку з подією було заарештовано та доставлено до поліції кількох жителів Москви та Підмосков’я.


Читайте також:
В Маріуполі демонтують ще два пам’ятники Леніну